cuchara

Kullanım örnekleri

cuchara
spoon
icon arrow

spoon

Phonetic: "/spuːn/"

Part Of Speech: noun


Definition: An implement for eating or serving; a scooped utensil whose long handle is straight, in contrast to a ladle.


Definition: An implement for stirring food while being prepared; a wooden spoon.


Definition: A measure that will fit into a spoon; a spoonful.


Definition: A wooden-headed golf club with moderate loft, similar to the modern three wood.


Definition: An oar.


Definition: A type of metal lure resembling the concave head of a tablespoon.


Definition: A spoon excavator.


Definition: A simpleton, a spooney.


Definition: A safety handle on a hand grenade, a trigger.


Definition: A metaphoric unit of energy available to cope with problems.

icon arrow

spoon

Phonetic: "/spuːn/"

Part Of Speech: verb


Definition: To serve using a spoon; to transfer (something) with a spoon.

Example: Sarah spooned some apple sauce onto her plate.


Definition: To flirt; to make advances; to court, to interact romantically or amorously.


Definition: (of persons) To lie nestled front-to-back, following the contours of the bodies, in a manner reminiscent of stacked spoons.


Definition: To hit (the ball) weakly, pushing it with a lifting motion, instead of striking with an audible knock.


Definition: To fish with a concave spoon bait.


Definition: To catch by fishing with a concave spoon bait.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.