hatalı üretim/imalat

Kullanım örnekleri

hatalı üretim/imalat
defective manufacturing
icon arrow

defective

Phonetic: "/dɪˈfɛktɪv/"

Part Of Speech: noun


Definition: A person or thing considered to be defective.

icon arrow

defective

Phonetic: "/dɪˈfɛktɪv/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Having one or more defects.


Definition: (grammar, of a lexeme, especially a verb) Lacking some forms; e.g., having only one tense or being usable only in the third person.


Definition: (Arabic grammar, of a verb) Having a root whose final consonant is weak (ي, و, or ء).

icon arrow

manufacturing

Phonetic: "/ˌmænjʊˈfækt͡ʃəɹɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make things, usually on a large scale, with tools and either physical labor or machinery.


Definition: To work (raw or partly wrought materials) into suitable forms for use.

Example: to manufacture wool into blankets


Definition: To fabricate; to create false evidence to support a point.

icon arrow

manufacturing

Phonetic: "/ˌmænjʊˈfækt͡ʃəɹɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: The transformation of raw materials into finished products, usually on a large scale.


Definition: The industry in which such products are made.

icon arrow

manufacturing

Phonetic: "/ˌmænjʊˈfækt͡ʃəɹɪŋ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Used in manufacturing.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!