pacotilla

Kullanım örnekleri

pacotilla
junk
icon arrow

junk

Phonetic: "/dʒʌŋk/"

Part Of Speech: noun


Definition: Discarded or waste material; rubbish, trash.


Definition: A collection of miscellaneous items of little value.


Definition: Any narcotic drug, especially heroin.


Definition: The genitalia.


Definition: Salt beef.


Definition: Pieces of old cable or cordage, used for making gaskets, mats, swabs, etc., and when picked to pieces, forming oakum for filling the seams of ships.


Definition: A fragment of any solid substance; a thick piece; a chunk.


Definition: Material or resources of a kind lacking commercial value.

Example: junk fish; junk trees

icon arrow

junk

Phonetic: "/dʒʌŋk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To throw away.


Definition: To find something for very little money (meaning derived from the term junk shop)

Example: (On Facebook, a record collector wrote:) "The newest addition to my Annette Hanshaw collection, I junked this beautiful flawless E-copy within walking distance from my house."

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.