büvelek

Kullanım örnekleri

büvelek
warble fly
icon arrow

warble

Part Of Speech: noun


Definition: The sound of one who warbles; singing with trills or modulations.


Definition: In naval mine warfare, the process of varying the frequency of sound produced by a narrowband noisemaker to ensure that the frequency to which the mine will respond is covered.

icon arrow

warble

Part Of Speech: verb


Definition: To modulate a tone's frequency.


Definition: To sing like a bird, especially with trills.


Definition: To cause to quaver or vibrate.


Definition: To be quavered or modulated; to be uttered melodiously.

icon arrow

fly

Phonetic: "/flaɪ/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any insect of the order Diptera; characterized by having two wings (except for some wingless species), also called true flies.


Definition: (non-technical) Especially, any of the insects of the family Muscidae, such as the common housefly (other families of Diptera include mosquitoes and midges).


Definition: Any similar, but unrelated insect such as dragonfly or butterfly.


Definition: A lightweight fishing lure resembling an insect.


Definition: A chest exercise performed by moving extended arms from the sides to in front of the chest. (also flye)


Definition: A witch's familiar.


Definition: A parasite.


Definition: The butterfly stroke (plural is normally flys)


Definition: (preceded by definite article) A simple dance in which the hands are shaken in the air, popular in the 1960s.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.