karamelli puding

Kullanım örnekleri

karamelli puding
caramel pudding
icon arrow

caramel

Phonetic: "/ˈkæ.ɹə.məl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A smooth, chewy, sticky confection made by heating sugar and other ingredients until the sugars polymerize and become sticky.


Definition: A (sometimes hardened) piece of this confection.


Definition: A yellow-brown color, like that of caramel.

icon arrow

caramel

Phonetic: "/ˈkæ.ɹə.məl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To caramelize.

icon arrow

caramel

Phonetic: "/ˈkæ.ɹə.məl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Of a yellow-brown color.

icon arrow

pudding

Phonetic: "/ˈpʊd.ɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of various dishes, sweet or savoury, prepared by boiling or steaming, or from batter.


Definition: A type of cake or dessert cooked usually by boiling or steaming.


Definition: A type of dessert that has a texture similar to custard or mousse but using some kind of starch as the thickening agent.


Definition: Dessert; the dessert course of a meal.

Example: We have apple pie for pudding today.


Definition: A sausage made primarily from blood.


Definition: An overweight person.


Definition: Entrails.


Definition: Any food or victuals.


Definition: A piece of good fortune.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.